Zásilkovna Rozměry: Jaké Balíky Můžete Poslat?
|

Zásilkovna Rozměry: Jaké Balíky Můžete Poslat?

Víte, jaké balíky můžete poslat pomocí Zásilkovna a jak si správně zvolit jejich rozměry? V dnešním článku se podíváme na různé možnosti, které vám tato oblíbená služba nabízí. Buďte připraveni, abyste mohli posílat své balíky efektivně a bez stresu!

Co je Zásilkovna Rozměry a Jak Funguje?

Když posíláte balík pomocí Zásilkovny, je důležité dodržet určité rozměrové limity. Maximální rozměry balíků jsou 50 x 40 x 30 cm. To znamená, že vaše zásilka by měla být menší než tyto rozměry, aby mohla být odeslána přes Zásilkovnu. Váha balíku by neměla přesáhnout 5 kg.

Pokud si nejste jisti, zda vaše zásilka splňuje požadované rozměry, můžete si zkontrolovat jejich velikost pomocí speciálních měřicích zařízení, která najdete na pobočkách Zásilkovny. Můžete také využít online kalkulačku na webové stránce Zásilkovny, kde jednoduše zjistíte, zda váš balík splňuje požadované rozměry pro doručení.

Závěrem

Díky tomuto článku jste se dozvěděli, jaké rozměry balíků můžete poslat prostřednictvím služby Zásilkovna. Máte nyní veškeré informace potřebné k tomu, abyste mohli efektivně a bezproblémově odeslat své zásilky. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Děkujeme, že jste si přečetli náš článek a přejeme vám úspěšné odesílání balíků s Zásilkovnou!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *