PSČ Praha 1: Jaké poštovní směrovací číslo má Staré Město?

PSČ Praha 1: Jaké poštovní směrovací číslo má Staré Město?

V dnešní době je ⁢důležité mít správné poštovní⁤ směrovací číslo, abyste byli jistí,‍ že vaše zásilka dorazí na správnou⁢ adresu. Pokud žijete v krásném historickém Starém Městě v Praze,​ můžete⁣ se⁣ ptát, jaké poštovní směrovací číslo máte. ⁤V ‍tomto článku⁣ se podíváme na PSČ Praha​ 1 a zjistíme, jaké ⁣číslo nese toto jedinečné​ a ​žádané městské centrum.
Jaké je PSČ‍ pro Staré Město​ v Praze?

Jaké je PSČ pro Staré‌ Město ‌v Praze?

Pro ⁤Staré Město v Praze, které je součástí Prahy 1, je ‍přidělené poštovní‌ směrovací číslo 110 00.‌ Toto PSČ je ​klíčové pro správné doručení pošty ‌do ⁢této části‌ historického jádra Prahy. ‍Pokud ‍tedy potřebujete poslat ‌balík nebo dopis ​na Staré⁢ Město, nezapomeňte uvést toto přesné poštovní směrovací číslo.

V Praze ⁣1 se nachází několik dalších zajímavých⁤ čtvrtí a pamětihodností, jako například Malá‌ Strana, Hradčany nebo Nové‌ Město. Každá z těchto ⁢částí má samozřejmě‌ vlastní poštovní směrovací číslo, ale pro Staré Město je to právě 110 00.⁢ Je​ důležité si‍ být vědom těchto ‍detailů, abyste měli ‍jistotu, že ⁢vaše pošta​ bude doručena správně a včas.

Klíčové‍ Poznatky

Doufáme,⁢ že náš článek vám pomohl⁤ lépe porozumět systému ‍poštovních směrovacích čísel⁣ v Praze ⁣1 a zejména na Starém ⁤Městě. Pokud ⁣máte další‌ dotazy ‌nebo potřebujete další ‌informace, neváhejte se na nás ⁢obrátit. Děkujeme za přečtení a ‌přejeme vám spokojenosti při používání poštovních‍ služeb ​v​ Praze 1.
PSČ Praha 1: Jaké poštovní směrovací číslo má⁢ Staré‍ Město?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *